Brzdová hadica ESEN SKV 35SKV070
- Kategória: Brzdová hadička
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:35SKV070
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vpravo, predna naprava, vlavo
- Dĺżka [mm]:320
- Vnútorný závit [mm]:M10x1
- Hmotnosť [kg]:0,09
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- AUDI861 611 707 A
- AUDI861611707B
- AUDI861 611 707 B
- AUDI861611707C
- AUDI861 611 707 C
- VW861611707B
- VW861 611 707 A
- VW861611707C
- VW861 611 707 B
- VW861 611 707 C
- AUDI 50 (863) 1.1 (37kW) 8/1974 - 7/1978
- AUDI 50 (863) 1.1 (44kW) 8/1974 - 7/1977
- AUDI 50 (863) 1.3 (44kW) 8/1977 - 7/1978
- VW DERBY (86) 0.9 (29kW) 2/1977 - 9/1981
- VW DERBY (86) 1.1 (37kW) 2/1977 - 9/1981
- VW DERBY (86) 1.3 (43kW) 2/1977 - 9/1981
- VW DERBY (86) 1.3 (44kW) 2/1977 - 9/1981
- VW DERBY (86C, 80) 1.0 (29kW) 10/1981 - 12/1984
- VW DERBY (86C, 80) 1.1 (37kW) 10/1981 - 7/1983
- VW DERBY (86C, 80) 1.3 (55kW) 9/1982 - 12/1984
- VW DERBY (86C, 80) 1.3 (37kW) 8/1983 - 12/1984
- VW DERBY (86C, 80) 1.3 (40kW) 8/1983 - 12/1984
- VW DERBY (86C, 80) 1.3 (44kW) 8/1981 - 7/1983
- VW POLO (86) 0.8 (25kW) 9/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 0.9 (29kW) 9/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.1 (37kW) 3/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.1 (44kW) 3/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.3 (44kW) 12/1976 - 9/1981
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0 (29kW) 1/1985 - 10/1986
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0 (33kW) 1/1985 - 9/1994
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 (40kW) 1/1985 - 7/1987
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 9/1994
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 12/1988
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D (35kW) 10/1990 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 (33kW) 8/1985 - 1/1992
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 (29kW) 10/1981 - 10/1986
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat (33kW) 8/1989 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.1 (37kW) 10/1981 - 9/1989
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (40kW) 8/1983 - 7/1988
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (37kW) 8/1983 - 7/1985
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (56kW) 10/1990 - 8/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (55kW) 9/1982 - 9/1989
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (44kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (55kW) 10/1989 - 3/1991
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 7/1990
- VW POLO II (86C, 80) 1.4 D (35kW) 10/1990 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 (33kW) 8/1985 - 1/1992
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 (29kW) 5/1982 - 10/1986
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 Cat (33kW) 8/1989 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.1 (37kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (44kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (40kW) 8/1983 - 6/1987
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (57kW) 3/1991 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (55kW) 9/1982 - 9/1989
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (43kW) 8/1982 - 7/1988
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 8/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 Cat (55kW) 10/1989 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 8/1990
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 G40 (85kW) 1/1987 - 8/1990
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 G40 (83kW) 8/1990 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.4 D (35kW) 8/1990 - 9/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.0 (33kW) 8/1992 - 7/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.3 (40kW) 8/1992 - 7/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.4 D (35kW) 8/1992 - 7/1994