Chladič oleja automatickej prevodovky Dr.Motor Automotive DRM21003
- Kategória: Chladič
- Výrobca:Dr.Motor Automotive
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DRM21003
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- BMW17221436258
- BMW17227505826
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič oleja automatickej prevodovky NISSENS 90657 Na externom sklade | NISSENS |
Chladič oleja automatickej prevodovky NRF 31190 Na externom sklade | NRF |
Chladič oleja automatickej prevodovky MAHLE CLC 180 000S Nedostupné | MAHLE |
Chladič oleja automatickej prevodovky NTY CCL-BM-000 Nedostupné | NTY |
- FISPA590027
- HELLA8MO 376 790-791
- HOFFER8095027
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 4/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 2/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 12/1998 - 2/2002
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 9/2001 - 3/2003
- BMW 3 (E46) 318 i (87kW) 12/1997 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (100kW) 4/1998 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 5/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (110kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 323 i (125kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 328 i (142kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW 3 (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 d (150kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 xd (150kW) 9/2002 - 12/2004
- BMW 3 (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 2/2003
- BMW 3 (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 325 ti (141kW) 4/2001 - 12/2004
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Cd (110kW) 2/2005 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci (125kW) 9/2000 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (125kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Cd (150kW) 8/2005 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci (170kW) 6/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) M3 (252kW) 3/2001 - 8/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (85kW) 6/2002 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (77kW) 4/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (87kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Cd (110kW) 11/2003 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (125kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (110kW) 2/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (125kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci (142kW) 12/1998 - 5/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 330 Cd (150kW) 3/2003 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci (170kW) 6/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) M3 (252kW) 7/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) M3 CSL (265kW) 5/2003 - 12/2003
- BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW) 3/2002 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 10/2002 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW) 3/2000 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW) 10/1999 - 9/2000
- BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 328 i (142kW) 6/1999 - 5/2000
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (150kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (150kW) 8/2002 - 5/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW X3 (E83) 2.0 sd (130kW) 9/2007 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW) 3/2004 - 7/2006
- BMW X3 (E83) 2.5 si (160kW) 8/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW) 9/2003 - 7/2006
- BMW X3 (E83) 3.0 si (200kW) 8/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) xDrive 20 d (120kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 20 d (130kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 25 i (160kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 30 i (200kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i (125kW) 10/2003 - 10/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (141kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (130kW) 9/2005 - 2/2009
- BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i (170kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si (195kW) 1/2006 - 8/2008