Kondenzátor klimatizácie ESEN SKV 86SKV082
- Kategória: Kondenzátor
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:86SKV082
- V ponuke od:12.03.2025
- Dostupnosť:Nedostupné
- Nový diel:✓
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s vysusacom
- Materiál:Hliník
- Hmotnosť [kg]:3
- Hĺbka siete [mm]:16
- Šírka siete [mm]:340
- Dĺžka siete [mm]:610
- Chladivo:R 134a, R 1234yf
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- NISSAN92100AX800
- NISSAN92100AX801
- NISSAN92100AX80B
- NISSAN92100BA60A
- NISSAN92100BH40A
- NISSAN92100EL000
- NISSAN92100EL00A
- NISSAN92100ZW40A
- NISSAN92100ZW40D
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Kondenzátor klimatizácie NISSENS 94621 skladom | NISSENS |
Kondenzátor klimatizácie ABAKUS 035-016-0023 Na externom sklade | ABAKUS |
Kondenzátor klimatizácie BOSCH 1 986 AD2 420 Na externom sklade | BOSCH |
Kondenzátor klimatizácie DENSO DCN46020 Na externom sklade | DENSO |
Kondenzátor klimatizácie JPN 60C9219-JPN Na externom sklade | JPN |
Kondenzátor klimatizácie KAMOKA 7800008 Na externom sklade | KAMOKA |
Kondenzátor klimatizácie MAHLE AC 558 001S Na externom sklade | MAHLE |
Kondenzátor klimatizácie MAXGEAR AC855135 Na externom sklade | MAXGEAR |
Kondenzátor klimatizácie NRF 35583 Na externom sklade | NRF |
Kondenzátor klimatizácie 13015251 Na externom sklade | VAN WEZEL |
Kondenzátor klimatizácie DELPHI TSP0225564 Nedostupné | DELPHI |
Kondenzátor klimatizácie FEBI BILSTEIN 197131 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Kondenzátor klimatizácie JAPANPARTS CND213025 Nedostupné | JAPANPARTS |
Kondenzátor klimatizácie NTY CCS-NS-010 Nedostupné | NTY |
Kondenzátor klimatizácie VALEO 817836 Nedostupné | VALEO |
Kondenzátor klimatizácie 13005251 Nedostupné | VAN WEZEL |
- 4X4 ESTANFIEST-CND213025
- A.Z. MeisterteileAZMT-45-030-1132
- ACR300682
- AES PSH090.161.021.050
- AHE43131
- AKS DASIS072021N
- ASHIKACND213025
- ASHUKI by PalidiumN657-54
- AUTO AIR GLOUCESTER16-1416
- AUTOGAMMA104462
- AVA Clever ChoiceDN5251D
- BUGOBROT62-DN5251
- BV PSH090.161.021.050
- CWORKSN11CR0021
- DELPHICF20619
- EACLIMA30C18027
- ERA667069
- EUROREPAR1637843180
- EUROREPAR1682215980
- FRIGAIR0821.3025
- HART619 551
- HARTHL-288
- HC-Cargo260441
- HOFFER991076
- HOFFERH991076
- JAPKOCND213025
- JDEUSM-7190500
- KALE OTO RADYATÖR382520
- KALE OTO RADYATÖR388300
- KRAFT AUTOMOTIVE0224030
- KRAFTVOLL GERMANY08060174
- LUZARLRAC 14AX
- LYNXAUTORC-0018
- MAGNETI MARELLI350203350000
- MAGNETI MARELLI350203829000
- MEAT & DORIA991076
- MILESACCB011
- MOTRIO8550509371
- MTR13054770
- NAPANAC1045
- PACOPL3392/RD
- PACOPL5270
- PATRONPRS1330
- PEMEBLAJAPCND213025
- PowerMax7110518
- PRASCODS011C004
- Professional Parts90161021050
- PROFITPR 1622C1
- REACH1.31.3594.PD
- RIDEX448C0149
- RPL QUALITYAPCDNI5033
- SAKURA Automotive5341-9810
- SRLine2707K8C1S
- StarkSKCD-0110121
- STELLOX10-45224-SX
- STORM QUALITY PARTS150024
- THERMOTECKTT110074
- VALEO860078
- VITALERE860350
- WALKERWCD00328
- WEBASTO82D0225564A
- WILMINK GROUPWG1917504
- WILMINK GROUPWG2016679
- ZEKKERTMK-3056
- ZentPartsZ19139
- NISSAN BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17) 1.6 (86kW) 5/2013
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 (86kW) 6/2010 - 12/2019
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 (69kW) 5/2013 - 12/2019
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 (83kW) 7/2018 - 12/2019
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 CVTC (72kW) 8/2014 - 12/2019
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG (85kW) 1/2012 - 12/2019
- NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG (80kW) 9/2018 - 12/2019
- NISSAN JUKE Van (F15) CVTC (86kW) 3/2013 - 12/2019
- NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.4 16V (65kW) 8/2005 - 1/2009
- NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.6 160 SR (81kW) 8/2005 - 6/2010
- NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V (59kW) 1/2003 - 6/2010
- NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V (48kW) 1/2003 - 6/2010
- NISSAN MICRA III (K12) 1.2 LPG (59kW) 10/2002 - 6/2010
- NISSAN MICRA III (K12) 1.4 16V (65kW) 1/2003 - 6/2010
- NISSAN MICRA III (K12) 160 SR (81kW) 5/2005 - 6/2010
- NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.4 (65kW) 3/2006 - 6/2012
- NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.4 LPG (65kW) 1/2006 - 8/2013
- NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.6 (81kW) 3/2006 - 6/2012
- NISSAN PULSAR sikma zadna cast (C13) 1.6 CVTC (86kW) 8/2012
- NISSAN SENTRA VII (B17) 1.6 (86kW) 8/2014
- NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.6 (C11L) (81kW) 9/2007 - 12/2012
- NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.8 (78kW) 1/2007 - 6/2011
- NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.8 (93kW) 9/2007 - 12/2012
- NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.6 (81kW) 9/2007 - 12/2011
- NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.8 (78kW) 1/2007 - 6/2011
- NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.8 (JC11) (93kW) 9/2004 - 12/2011