Lożisko kolesa - opravná sada ESEN SKV 85SKV100
- Kategória: Lozisko kolesa/-sada
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:85SKV100
- V ponuke od:12.03.2025
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Strana montáże:Zadna naprava
- Vonkajżí priemer [mm]:62
- Vnútorný priemer [mm]:25
- żírka [mm]:48
- Hmotnosť [kg]:0,87
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- RENAULT7700424832
- RENAULT7700429596
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lożisko kolesa - opravná sada KAMOKA 5600050 Na externom sklade | KAMOKA |
Lożisko kolesa - opravná sada NK 763950 Na externom sklade | NK |
Lożisko kolesa - opravná sada GSP GK00X7 Nedostupné | GSP |
Lożisko kolesa - opravná sada GSP GK3612 Nedostupné | GSP |
Lożisko kolesa - opravná sada MAXGEAR 33-1152 Nedostupné | MAXGEAR |
Lożisko kolesa - opravná sada NTY KLT-RE-042 Nedostupné | NTY |
- A.Z. MeisterteileAZMT-42-051-1676
- BENDIX050374B
- DR!VE+DP2010.10.0695
- EBIEBK2533
- FENOXWKB60189
- HART903 070
- KRAFT AUTOMOTIVE4105005
- MDRGSP-GK00X7
- MDRGSP-GK3612
- MGAKR3815
- MOOGRE-WB-11506D1
- MTR12220642
- PARTQUIPPQ853
- PATRONPBK3612
- RCA FRANCERCAK1153
- RIDEX654W0638
- StarkSKWB-0180763
- STORM QUALITY PARTS87164
- ZEKKERTRL-2155
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) (70kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) (55kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) (79kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) (66kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) (85kW) 1/2001 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) (47kW) 4/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) (75kW) 2/2001 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) (72kW) 3/1999 - 2/2001
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) (59kW) 2/2001 - 8/2003
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) (55kW) 1/1997 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) (79kW) 4/1998 - 10/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) (55kW) 1/1997 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) (47kW) 3/1997 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) (66kW) 1/1997 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) (72kW) 4/1997 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) (80kW) 1/1999 - 9/1999
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) (70kW) 9/1999 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (75kW) 3/2001 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... (79kW) 9/1999 - 9/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) (85kW) 1/2001 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 (85kW) 7/2000 - 4/2001
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) (75kW) 9/1999 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 (75kW) 11/2000 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) (72kW) 9/1999 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) (59kW) 2/2001 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) (102kW) 7/2000 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) (103kW) 9/1999 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 (102kW) 6/2000 - 8/2003