Lożisko kolesa - opravná sada FAI AutoParts FWBK1004
- Kategória: Lozisko kolesa/-sada
- Výrobca:FAI AutoParts
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:FWBK1004
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:75
- Vnútorný priemer [mm]:42
- żírka [mm]:37
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez integrovaného ABS senzoru
- BMW33411130617
- BMW33412220987
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lożisko kolesa - opravná sada SKF VKBA 1460 skladom | SKF |
Lożisko kolesa - opravná sada FEBI BILSTEIN 21996 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Lożisko kolesa - opravná sada OPTIMAL 502072 Na externom sklade | OPTIMAL |
Lożisko kolesa - opravná sada OPTIMAL 502148 Na externom sklade | OPTIMAL |
Lożisko kolesa - opravná sada COMLINE CBK031 Nedostupné | COMLINE |
Lożisko kolesa - opravná sada JAPANPARTS KK-0013JM Nedostupné | JAPANPARTS |
- BMW 3 (E36) 316 i (73kW) 3/1991 - 8/1993
- BMW 3 (E36) 316 i (75kW) 9/1993 - 5/1998
- BMW 3 (E36) 318 i (83kW) 9/1990 - 8/1993
- BMW 3 (E36) 318 i (85kW) 9/1993 - 11/1998
- BMW 3 (E36) 318 is (103kW) 9/1993 - 12/1995
- BMW 3 (E36) 318 is (103kW) 1/1996 - 5/1998
- BMW 3 (E36) 318 tds (66kW) 1/1995 - 2/1998
- BMW 3 (E36) 320 i (110kW) 1/1991 - 2/1998
- BMW 3 (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 11/1998
- BMW 3 (E36) 325 i (141kW) 9/1990 - 12/1995
- BMW 3 (E36) 325 td (85kW) 9/1991 - 2/1998
- BMW 3 (E36) 325 tds (105kW) 5/1993 - 2/1998
- BMW 3 (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 4/1998
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 4/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 2/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 12/1998 - 2/2002
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 9/2001 - 3/2003
- BMW 3 (E46) 318 i (87kW) 12/1997 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 5/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (100kW) 4/1998 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 320 i (110kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 323 i (125kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 328 i (142kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (77kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (100kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 325 ti (141kW) 4/2001 - 12/2004
- BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i (85kW) 3/1994 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i (110kW) 12/1993 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) 325 i (141kW) 3/1993 - 8/1995
- BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Cd (110kW) 2/2005 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci (125kW) 9/2000 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (125kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kupé (E36) 316 i (75kW) 9/1993 - 11/1998
- BMW 3 Kupé (E36) 318 is (103kW) 1/1992 - 12/1995
- BMW 3 Kupé (E36) 318 is (103kW) 9/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E36) 320 i (110kW) 12/1991 - 11/1998
- BMW 3 Kupé (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E36) 325 i (141kW) 10/1991 - 2/1995
- BMW 3 Kupé (E36) 325 is (141kW) 10/1991 - 8/1995
- BMW 3 Kupé (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (85kW) 6/2002 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (77kW) 4/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (87kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Cd (110kW) 11/2003 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (125kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (110kW) 2/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (125kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci (142kW) 12/1998 - 5/2000
- BMW 3 Touring (E36) 316 i (75kW) 3/1997 - 5/1999
- BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW) 9/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 318 tds (66kW) 3/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 320 i (110kW) 1/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 323 i (125kW) 12/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 325 tds (105kW) 3/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 328 i (142kW) 2/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW) 3/2002 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 10/2002 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW) 3/2000 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW) 10/1999 - 9/2000
- BMW 3 Touring (E46) 323 i (125kW) 10/1999 - 12/2000
- BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 328 i (142kW) 6/1999 - 5/2000
- BMW Z1 Roadster 2.5 (125kW) 6/1988 - 6/1991