Lożiskové puzdro stabilizátora Oyodo 70Z3007-OYO
- Kategória: Upevnovacie diely
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:70Z3007-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
- MAZDAG564-28-156A
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie priečneho stabilizátora BLUE PRINT ADM58033 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Ulożenie priečneho stabilizátora FEBI BILSTEIN 42350 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Ulożenie priečneho stabilizátora GSP 512526 Na externom sklade | GSP |
Ulożenie priečneho stabilizátora TEDGUM 00391019 Na externom sklade | TEDGUM |
Lożiskové puzdro stabilizátora JAPANPARTS RU-355 Nedostupné | JAPANPARTS |
Ulożenie priečneho stabilizátora KAVO PARTS SBS-4523 Nedostupné | KAVO PARTS |
- JAPKOGOJ355
- MAGNETI MARELLI600000132760
- NIPPARTSN4293003
- Oyodo70Z3007-OYO
- QUINTON HAZELLEMB7440
- SIDEM851906
- MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V (54kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 C V (BA) 1.8 16V (BA8P) (84kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW) 7/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V (BA8P) (84kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.3 16V (BJ3P, BJ14) (54kW) 9/1998 - 1/2001
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.4 (BJ3P) (53kW) 1/2001 - 5/2004
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.5 16V (BJ5W) (65kW) 9/1998 - 1/2001
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.6 (BJ10M) (72kW) 1/2001 - 5/2004
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.6 (BJ10M) (70kW) 1/2001 - 5/2004
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 1.9 16V (BJ14) (84kW) 9/1998 - 1/2001
- MAZDA 323 F VI sikma zadna cast (BJ) 2.0 D (52kW) 9/1998 - 5/2004
- MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V (54kW) 10/1996 - 9/1998
- MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V (65kW) 10/1996 - 9/1998
- MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D (52kW) 10/1996 - 9/1998
- MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V (54kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 S V (BA) 1.7 TD (60kW) 5/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V (BA11) (84kW) 8/1994 - 9/1998
- MAZDA 323 S V (BA) 2.0 D (52kW) 10/1996 - 9/1998
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.3 (BJ3P) (53kW) 1/2001 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.3 16V (BJ3P) (54kW) 9/1998 - 1/2001
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.5 16V (BJ5P) (65kW) 9/1998 - 1/2001
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.6 (BJ10M) (72kW) 1/2001 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.6 (BJ12) (70kW) 10/2000 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.8 Protege (BJ10, BJ8P) (92kW) 5/1998 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 1.9 16V (BJ10M) (84kW) 9/1998 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 2.0 D (BJ1_) (52kW) 9/1998 - 5/2004
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 2.0 DiTD (BJEP) (74kW) 10/2000 - 10/2002
- MAZDA 323 S VI limuzina (BJ) 2.0 TD (BJEP) (66kW) 9/1998 - 5/2004