Manżeta hnacej hriadele FEBEST 2917P-DIIIF
- Kategória: Manżeta/sada
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:2917P-DIIIF
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:na strane kolesa
- Dĺżka [mm]:141
- Materiál:Umelá hmota (PVC)
- Vnútorný priemer 1 [mm]:28
- Vnútorný priemer 2 [mm]:98
- CITROËN/PEUGEOT1607740880 (Vymeniteľný)
- CITROËN/PEUGEOT3293.E1 (Vymeniteľný)
- FORD8A8Z-3A331-A (Vymeniteľný)
- FORDBB5Z-3B436-AB (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B436-N (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B436-T (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B436-X (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B437-D (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B437-H (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORDBB5Z-3B437-J (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERLR003160 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERLR025872 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERTDB500080 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERTDB500090 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERTDJ500040 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- LAND ROVERTDR500110 (Vymeniteľný)
- FORD USA EXPLORER (U5_) 2.0 (179kW) 9/2011
- FORD USA EXPLORER (U5_) 2.0 4WD (179kW) 9/2011
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 (209kW) 9/2015
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 (216kW) 10/2010
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 4WD (254kW) 1/2014
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 4WD (183kW) 1/2014
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 4WD (216kW) 10/2010
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 EcoBoost (272kW) 7/2014
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 EcoBoost 4WD (272kW) 9/2013
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 T 4WD (262kW) 10/2015
- FORD USA EXPLORER (U5_) 3.5 Ti-VCT 4WD (214kW) 3/2013
- FORD USA FLEX 3.5 (196kW) 9/2008 - 12/2012
- FORD USA FLEX 3.5 AWD (196kW) 9/2008 - 12/2012
- FORD USA FLEX 3.5 AWD (265kW) 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 2.7 TD 4x4 (147kW) 9/2004 - 8/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 2.7 TD 4x4 (140kW) 7/2004 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.0 4x4 (160kW) 2/2005 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.0 4x4 (161kW) 2/2005 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.0 V6 4x4 (160kW) 10/2004 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.0 V6 4x4 (156kW) 10/2004 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.4 4x4 (220kW) 7/2004 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 4.4 4x4 (224kW) 9/2004 - 9/2009
- LAND ROVER DISCOVERY III VAN (L319) 2.7 TD 4x4 (140kW) 1/2007 - 7/2009
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 2.7 TD 4x4 (140kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 4x4 (254kW) 9/2012 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 4x4 (250kW) 8/2013 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 SDV6 4x4 (188kW) 11/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (155kW) 5/2010 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (200kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (180kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 3.0 TD 4x4 (183kW) 7/2012 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 4.0 4x4 (160kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 5.0 4x4 (280kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 5.0 4x4 (218kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 5.0 V8 4x4 (276kW) 9/2009 - 12/2018
- LAND ROVER DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 (155kW) 1/2011 - 12/2017
- LAND ROVER DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 (180kW) 1/2011 - 12/2017
- LAND ROVER DISCOVERY IV VAN (L319) 3.0 TD 4x4 (188kW) 1/2011 - 12/2017
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 (177kW) 10/2011 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 (176kW) 8/2012 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 eD4 (110kW) 8/2010 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 SD4 4x4 (140kW) 8/2010 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (115kW) 10/2006 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (110kW) 10/2006 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (118kW) 10/2006 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 (112kW) 1/2007 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 3.2 4x4 (171kW) 10/2006 - 10/2014
- LAND ROVER FREELANDER 2 VAN (L359) 2.2 TD4 4x4 (118kW) 10/2006 - 10/2014
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 2.7 D 4x4 (140kW) 2/2005 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4 (188kW) 6/2011 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4 (180kW) 9/2009 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4 (155kW) 5/2010 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.0 D 4x4 (183kW) 8/2012 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 3.6 D 4x4 (200kW) 4/2006 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 (295kW) 1/2006 - 2/2010
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 (298kW) 9/2005 - 2/2010
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 (287kW) 2/2005 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 (291kW) 1/2006 - 2/2010
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.4 4x4 (220kW) 2/2005 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (375kW) 9/2009 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (280kW) 7/2009 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (276kW) 7/2009 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (218kW) 9/2009 - 3/2013
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 5.0 4x4 (372kW) 4/2009 - 3/2013