Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada BLUE PRINT ADBP810012
- Kategória: Manzeta
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADBP810012
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Strana montáże:na strane kolesa, predna naprava
- Dĺżka [mm]:107
- Materiál:Termolast
- Dodrzat servisné predpisy:✓
- Typ kĺbu:Kużelový rovnobeżný kĺb
- Vnútorný priemer 1 [mm]:26
- Vnútorný priemer 2 [mm]:84
- HYUNDAI49594-2Y200
- HYUNDAI49594-2Y200 SK1
- HYUNDAI49594-2Y300
- HYUNDAI49594-2Y300 SK1
- HYUNDAI49594-2Y830
- HYUNDAI49594-2Y830 SK1
- KIA49593-1F200
- KIA49593-1F200 SK1
- KIA49594-1F200
- KIA49594-1F200 SK1
- KIA49594-2Y200
- KIA49594-2Y200 SK1
- KIA49594-2Y300
- KIA49594-2Y300 SK1
- KIA49594-2Y830
- KIA49594-2Y830 SK1
- A.Z. MeisterteileAZMT-90-020-1876
- AKRON-MALÒ52310
- AKRON-MALÒ52310KLC
- ASVAASBT-NS
- BailcastCV96
- BailcastDBC200
- BailcastDBC400
- BailcastDBC700
- CDX22-5114
- CEVAM1160
- CEVAM1540
- CIFAM613-621
- DA SILVAK2625
- DA SILVAK2851
- FARE SAK20185
- FARE SA20185
- FARE-COK20185
- FARE-CO20185
- FARE-RCHK20185
- FARE-RCH20185
- FEBEST2217P-SPOR
- GOOMDB-0304
- IAP QUALITY PARTS407-21022
- JIKIUCD00001
- JIKIUCD21009
- MAPCO18553
- MDRGOM-DB0304
- METELLI13-0621
- Multiparts21-990571
- PLYOMP751412
- PLYOMP752264
- Professional Parts22-5114
- PROFIT2710-0132 XLB
- RED-LINE59CV007
- RED-LINE59KI014
- RRTRCR-070003
- RRTRHY-070010
- RRTRHY-170665
- RRTRTO-170190
- SATO techDB50009
- SHAFTECBK1091
- STCT410525
- STCT411525
- STELLOX13-00832-SX
- SWAG33 10 1750
- SWAG33 10 6092
- TRIALLIFG 0807
- TRIALLIFG 0817
- WXQP90212
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 (99kW) 11/2010 - 12/2015
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (124kW) 1/2010 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (122kW) 1/2010 - 12/2015
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (120kW) 1/2010 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (116kW) 10/2012 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (124kW) 1/2010 - 12/2012
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (116kW) 10/2012 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (120kW) 1/2010 - 12/2015
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT (110kW) 8/2009 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 4WD (122kW) 8/2009 - 12/2015
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD (110kW) 8/2009 - 7/2013
- HYUNDAI ix35 Van GDi (99kW) 5/2015 - 12/2015
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 (122kW) 1/2009 - 5/2010
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD (104kW) 9/2004 - 8/2010
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (83kW) 9/2004 - 12/2006
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (110kW) 9/2008 - 5/2010
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (100kW) 1/2006 - 5/2010
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V (104kW) 9/2004 - 11/2010
- KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 LPG (101kW) 6/2009 - 5/2010
- KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi 4WD (110kW) 9/2008 - 5/2010
- KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI (99kW) 6/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI (103kW) 11/2012 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 LPG (99kW) 1/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi (85kW) 12/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (122kW) 7/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (111kW) 8/2015 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (116kW) 11/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (110kW) 6/2010 - 12/2013
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (115kW) 4/2015 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (113kW) 11/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (120kW) 7/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (110kW) 1/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (120kW) 7/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (110kW) 1/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (122kW) 7/2010 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (113kW) 11/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (116kW) 11/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (111kW) 8/2015 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (110kW) 6/2010 - 12/2013
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT Flex (131kW) 2/2012 - 12/2016
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT Flex AWD (131kW) 1/2012 - 12/2016
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI (122kW) 2/2014 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI (194kW) 9/2013 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD (194kW) 9/2013 - 12/2015
- KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD (122kW) 2/2014 - 12/2015