Rameno zavesenia kolies COMLINE CCA1476L
- Kategória: Priečne rameno
- Výrobca:COMLINE
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CCA1476L
- Interný kód:CCA1476L
- V ponuke od:26.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):900
- Typ riadenia:Priečne závesné rameno
- spárované čísla produktov:CCA2476R
- Materiál:Hliník
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Rameno zavesenia kolies DELPHI TC3548 Na externom sklade | DELPHI |
Rameno zavesenia kolies LEMFÖRDER 30631 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Rameno zavesenia kolies MEYLE 18-16 050 0005 Na externom sklade | MEYLE |
Rameno zavesenia kolies MEYLE 18-16 050 0007 Na externom sklade | MEYLE |
Rameno zavesenia kolies BLUE PRINT ADJ138605 Nedostupné | BLUE PRINT |
Rameno zavesenia kolies FEBI BILSTEIN 48093 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Rameno zavesenia kolies MONROE L17548 Nedostupné | MONROE |
Rameno zavesenia kolies MOOG JA-TC-7069 Nedostupné | MOOG |
Rameno zavesenia kolies TRW JTC1374 Nedostupné | TRW |
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 2.5 V6 (147kW) 4/2002 - 10/2007
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 2.7 D (152kW) 6/2004 - 10/2007
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 3.0 V6 (175kW) 1/1999 - 10/2007
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 4.0 V8 (203kW) 1/1999 - 4/2002
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 4.2 Supercharged (298kW) 11/2001 - 12/2008
- JAGUAR S-TYPE II (X200) 4.2 V8 (219kW) 4/2002 - 10/2007
- JAGUAR S-TYPE II (X200) R 4,2 V8 (291kW) 4/2002 - 10/2007