Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy DELPHI LP1423N.D-19B1
- Kategória: Brzdové oblożenie/pakne
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:LP1423N.D-19B1
- V ponuke od:25.08.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vaša cena: cena na dotaz
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez prislusenstva
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s proti hlukovým plechom
- Brzdový systém:Continental
- żírka 1 [mm]:123,3
- żírka 2 [mm]:123,3
- Výstrażný kontakt opotrebenia:bez pripravy pre ukazovatel opotrebenia
- Výżka 1 [mm]:44,9
- Výżka 2 [mm]:44,9
- WVA - číslo:21934, 21935
- Hrúbka 2 [mm]:16,3
- Hrúbka 1 [mm]:16,3
- Meteriál trecieho oblożenia:Organic
- Kód FMSI:D763-7737
- BMW3411 215 757 (Vymeniteľný)
- BMW3421 1164 499 (Vymeniteľný)
- BMW (BRILLIANCE)34212157574 (Vymeniteľný)
- BMW (BRILLIANCE)34212157575 (Vymeniteľný)
- MGSFP100407 (Vymeniteľný)
- MGSFP000380 (Vymeniteľný)
- MGSFP90005A (Vymeniteľný)
- ROEWE (SAIC)SFP100407 (Vymeniteľný)
- ROEWE (SAIC)SFP90005A (Vymeniteľný)
- ROVER1020321 (Vymeniteľný)
- ROVERGBP90341AF (Vymeniteľný)
- ROVERSFP000380 (Vymeniteľný)
- ROVERSFP100520 (Vymeniteľný)
- SAAB5058110 (Vymeniteľný)
- SAAB93194192 (Vymeniteľný)
- SAABS5058110 (Vymeniteľný)
- A.B.S.37267OE (Vymeniteľný)
- APECPAD1045 (Vymeniteľný)
- APECPD3008 (Vymeniteľný)
- APECPD3415 (Vymeniteľný)
- ATE-CN13-0460-3605-2-02 (Vymeniteľný)
- ATE-CN13.0460-3605.2 (Vymeniteľný)
- BARUMBA2053 (Vymeniteľný)
- BENDIX571960 (Vymeniteľný)
- BENDIX571960B (Vymeniteľný)
- BORG & BECKBBP1677 (Vymeniteľný)
- BOSCHBP252 (Vymeniteľný)
- BOSCHF 026 000 009 (Vymeniteľný)
- Brake ENGINEERINGPA1180 (Vymeniteľný)
- BREMBO07.B315.26 (Vymeniteľný)
- COMLINEADB01024 (Vymeniteľný)
- DONPCP1098 (Vymeniteľný)
- E.T.F.12-1051 (Vymeniteľný)
- FEBI BILSTEIN16351 (Vymeniteľný)
- FERODOFDB1301 (Vymeniteľný)
- FERODOFDB1867 (Vymeniteľný)
- FERODOFDS1301 (Vymeniteľný)
- FERODOFDS850 (Vymeniteľný)
- FERODOFSL1301 (Vymeniteľný)
- FERODOTAR850 (Vymeniteľný)
- FMSI-VERBAND21934 (Vymeniteľný)
- FMSI-VERBAND7286-D692 (Vymeniteľný)
- FMSI-VERBAND7567-D692 (Vymeniteľný)
- fri.tech.270.0 (Vymeniteľný)
- FTEBL1613A2 (Vymeniteľný)
- FTEBL1751A2 (Vymeniteľný)
- GALFER20316 (Vymeniteľný)
- GALFER20708 (Vymeniteľný)
- GIRLING6111892 (Vymeniteľný)
- GIRLING6112652 (Vymeniteľný)
- HP (ZEBRA)7102 (Vymeniteľný)
- ICER181707 (Vymeniteľný)
- JURATEKJCP1301 (Vymeniteľný)
- JURID571960J (Vymeniteľný)
- JURID571960J-AS (Vymeniteľný)
- KAGER35-0043 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLI363702161084 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLI363702161379 (Vymeniteľný)
- MGA432 (Vymeniteľný)
- MGA479 (Vymeniteľný)
- MINTEXMDB1888 (Vymeniteľný)
- MINTEXMDB2763 (Vymeniteľný)
- MOTAQUIPVXL327 (Vymeniteľný)
- NECTOFD6839A (Vymeniteľný)
- OPTIMAL12259 (Vymeniteľný)
- PAGIDT1039 (Vymeniteľný)
- PAGIDT1178 (Vymeniteľný)
- PEX7.462 (Vymeniteľný)
- PEX7.462S (Vymeniteľný)
- QUINTON HAZELLBLF1009 (Vymeniteľný)
- QUINTON HAZELLBLF1122 (Vymeniteľný)
- QUINTON HAZELLBP1009 (Vymeniteľný)
- REMSA265.15 (Vymeniteľný)
- REMSA265.41 (Vymeniteľný)
- ROADHOUSE2265.15 (Vymeniteľný)
- ROADHOUSE2265.41 (Vymeniteľný)
- ROULUNDS BRAKING672781 (Vymeniteľný)
- ROULUNDS BRAKING672786 (Vymeniteľný)
- ScanTech40.8110 (Vymeniteľný)
- TEXTAR21934 163 0 5 T4081 (Vymeniteľný)
- TRUSTING270.0 (Vymeniteľný)
- TRWGDB1430 (Vymeniteľný)
- UNIPARTGBP341AF (Vymeniteľný)
- VALEO168980 (Vymeniteľný)
- VALEO597171 (Vymeniteľný)
- WOKINGP3653.40 (Vymeniteľný)
- WOKINGP3653.41 (Vymeniteľný)
- BMW 3 (E36) 318 i (85kW) 9/1993 - 11/1998
- BMW 3 (E36) 320 i (110kW) 1/1991 - 2/1998
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (87kW) 12/1997 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (110kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 323 i (125kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 328 i (142kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i (110kW) 12/1993 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (125kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kupé (E36) 318 is (103kW) 1/1992 - 12/1995
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (87kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci (142kW) 12/1998 - 5/2000
- BMW 3 Kupé (E46) M3 CSL (265kW) 5/2003 - 12/2003
- BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i (142kW) 1/1998 - 5/2000
- BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i (170kW) 6/2000 - 6/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i (110kW) 4/1999 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i (125kW) 10/2000 - 6/2002
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.5 i (141kW) 10/2000 - 8/2002
- BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i (170kW) 6/2000 - 1/2003
- BMW Z4 Kupé (E86) 3.0 si (195kW) 4/2006 - 8/2008
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (141kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i (170kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si (195kW) 1/2006 - 8/2008
- SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD (110kW) 1/2006 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t (110kW) 9/1997 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t (136kW) 7/2000 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD (88kW) 3/2002 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (136kW) 1/2001 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (125kW) 9/1997 - 12/2003
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (162kW) 7/2003 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (169kW) 10/1999 - 9/2001
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (191kW) 11/2005 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (184kW) 9/2001 - 12/2009
- SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD (130kW) 7/2001 - 8/2005
- SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t (147kW) 1/1998 - 8/2005