Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy KAMOKA JQ1011276
- Kategória: Brzdové oblożenie/pakne
- Výrobca:KAMOKA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:JQ1011276
- Úžitkové čísla: 21553, 21554, 21555, 44060D3590
- V ponuke od:03.10.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:Zadna naprava
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s prislusenstvom
- żírka [mm]:85
- Hrúbka [mm]:14
- Výżka [mm]:47
- Brzdový systém:Sumitomo
- Výstrażný kontakt opotrebenia:s akustickym upozornenim opotrebenia
- HYUNDAI583021MA00
- HYUNDAI5830228A00
- HYUNDAI5830228A01
- HYUNDAI58302-29A00
- HYUNDAI58302-29A10
- HYUNDAI5830229A10
- HYUNDAI583022CA00
- HYUNDAI583022DA00
- HYUNDAI58302-2DA10
- HYUNDAI583022DA10
- HYUNDAI583022FA00
- KIA583021MA00
- KIA5830228A00
- KIA583022FA00
- KIA583022FA01
- KIA58302-2FA10
- KIA583022FA10
- NISSAN44060D3590
- NISSAN583022DA10
- NISSANDD06061E25
- A.B.S.36692S
- ABEC21026ABE
- ASHIKA51-01-121
- BOSCHF 026 000 056
- DACO Germany321319
- DACO Germany321710
- E.T.F.12-0303
- E.T.F.12-0447
- FERODOFDB638
- FMSI-VERBAND7146-D429
- FMSI-VERBAND7344-D464
- FTEBL1342A2
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3610505
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3610508
- ICER181144
- JAPKO51121
- KAMOKA1011276
- LPR05P960
- MASTER-SPORT GERMANY13046058742N-SET-MS
- MASTER-SPORT GERMANY13046109942N-SET-MS
- MASTER-SPORT GERMANY201003340
- METZGER AUTOTEILE1170212
- METZGER AUTOTEILE1170886
- MEYLE025 215 5314/W
- MINTEXMDB2352
- NECTOFD6564A
- NIPPARTSJ3600508
- NIPPARTSJ3610508
- PAGIDT0391
- PEX7.12
- ProfiPower1B2086
- PROFIT1B2086
- QUINTON HAZELL294.22
- QUINTON HAZELLBP575
- REMSA294.22
- RIDEX402B0148
- ROADHOUSE2294.22
- ROULUNDS BRAKING451681
- StarkSKBP-0010148
- TEXTAR21553 140 0 5
- TOMEX BrakesTX 14-14
- ZIMMERMANN21554.140.1
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V (85kW) 3/1998 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (79kW) 8/2000 - 1/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (84kW) 12/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 (101kW) 8/1999 - 1/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (99kW) 3/2001 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) F2 Evolution (115kW) 1/1999 - 12/2001
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (77kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (79kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (102kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (100kW) 8/2001 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 GLS (105kW) 2/2003 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (123kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (121kW) 1/2001 - 8/2009
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (82kW) 9/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (66kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.8 (97kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (105kW) 10/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 5/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (66kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.8 (97kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (105kW) 10/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V (65kW) 12/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (87kW) 6/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (84kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i (66kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V (94kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V (65kW) 4/1997 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (84kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i (66kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V (94kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V (102kW) 11/1995 - 10/2000
- HYUNDAI TIBURON Kupé 2.0 CVVT (105kW) 10/2006 - 12/2008
- HYUNDAI TIBURON Kupé 2.7 (123kW) 1/2006 - 12/2008
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.5 CRDi (66kW) 7/2005 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.5 CRDi (75kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (90kW) 5/2006 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (77kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 (105kW) 4/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2004 - 5/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.5 CRDi (75kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.5 CRDi (66kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.5 CRDi (54kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 (77kW) 7/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 6/2008
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 (105kW) 3/2004 - 5/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2004 - 5/2006