Snímač impulzov kľukového hriadeľa VEMO V24-72-0024
- Kategória: snímač impulzu
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V24-72-0024
- Interný kód:V24-72-0024
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):120
- Dĺżka [mm]:640
- Počet prípojok:3
- Nominálne napätie [V]:12
- Počet pólov:3
- Odpor [Ohm]:900
- Dĺżka káblu [mm]:610
- Montáżna hĺbka [mm]:24
- ALFA ROMEO605 1320 8
- ALFA ROMEO60 513 208
- CASE IH5162472
- FIAT195321101900
- FIAT60595754
- IVECO99455422
- IVECO5162472
- LANCIA60595754
- LANCIA60810692
- ANGLI17045
- BEHR HELLA SERVICE6PU 009 146-201
- EFI AUTOMOTIVE147213
- EFI AUTOMOTIVE303033
- ERA550375
- ERA550375A
- HELLA6PU 009 146-201
- HOFFER7517112
- INTERMOTOR18798
- LUCAS ELECTRICALSEB256
- MAGNETI MARELLI064848122010
- MAPCO82007
- MTE-THOMSON7047
- NGK81133
- PEX146CRK00203
- SIDAT83.284
- SIDAT83.284A2
- TRISCAN8855 15105
- VEMO24-72-0024
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2) (76kW) 10/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1) (95kW) 10/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1) (95kW) 12/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) (85kW) 4/1993 - 4/1996
- ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) (83kW) 4/1993 - 4/1996
- ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4) (95kW) 2/1992 - 5/1994
- ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) (93kW) 3/1992 - 12/1996
- ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) (104kW) 2/1992 - 5/1995
- ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) (106kW) 2/1992 - 1/1995
- ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) (140kW) 9/1997 - 9/2002
- ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) (141kW) 10/2000 - 9/2005
- ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) (140kW) 2/1997 - 8/2003
- ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) (141kW) 2/1997 - 5/2006
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2) (109kW) 6/1987 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3) (106kW) 9/1992 - 9/1998
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164A2) (109kW) 6/1987 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (150kW) 3/1991 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) (148kW) 9/1992 - 9/1998
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164A) (138kW) 11/1987 - 9/1991
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) (170kW) 2/1994 - 9/1998
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV pohon vsetkych kolies (164K1H) (171kW) 11/1992 - 10/1997
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) (147kW) 9/1990 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) (141kW) 6/1987 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) (135kW) 6/1987 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) (132kW) 9/1992 - 9/1998
- ALFA ROMEO 166 (936_) 2.5 V6 24V (936A2___) (140kW) 9/1998 - 12/2006
- ALFA ROMEO 166 (936_) 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001) (166kW) 9/1998 - 6/2007
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V (907.A1B) (101kW) 1/1990 - 3/1992
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V (907.A1C) (97kW) 1/1990 - 3/1992
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V (907.A1C) (95kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) (95kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) (97kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V 4x4 (907A1F) (101kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V (907.B1G) (97kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V (907.B1G) (95kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V (907B1B) (101kW) 7/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) (97kW) 1/1990 - 3/1992
- ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) (95kW) 1/1990 - 9/1994
- ALFA ROMEO 75 (162_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) (81kW) 5/1989 - 2/1992
- ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 (162.B1H) (90kW) 8/1989 - 2/1992
- ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) (88kW) 9/1988 - 2/1992
- ALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) (109kW) 5/1985 - 2/1992
- ALFA ROMEO 75 (162_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) (107kW) 1/1987 - 2/1992
- ALFA ROMEO 75 (162_) 3.0 V6 (162.B6C) (141kW) 2/1990 - 2/1992
- ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) (148kW) 6/1995 - 9/1998
- ALFA ROMEO GTV (916_) 3.0 V6 24V (916.C1) (162kW) 10/1996 - 10/2000
- ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115A1) (93kW) 1/1977 - 12/1993
- ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115A1A) (88kW) 1/1990 - 12/1993
- ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) (148kW) 5/1998 - 4/2005
- ALFA ROMEO SPIDER (916_) 3.0 V6 (916S1) (141kW) 6/1995 - 4/2005
- IVECO DAILY III Autobus 40 C 11, 50 C 11 (78kW) 5/1999 - 5/2006
- IVECO DAILY III Autobus 50 C 11 Natural Power (CNG) (78kW) 5/2002 - 5/2006
- IVECO DAILY III Korba/Podvozok 29 L 11 (78kW) 5/1999 - 4/2006
- IVECO DAILY III Korba/Podvozok 29 L 9 (62kW) 5/1999 - 4/2006