Snímač pre kontrolu tlaku v pneumatike ESEN SKV 70SKV021
- Kategória: Vzduchové odpruženie
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:70SKV021
- V ponuke od:17.06.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Hmotnosť [kg]:0,03
- Frekvenčný rozsah [MHz]:433
- programovaný:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- AIC57223
- AUTOTEAMG80019
- AUTOTEAMG80083
- BECA CABLEST1210
- BECA CABLEST2200
- BH SENS Huf45934000
- BH SENS Huf73904250
- CASCOCSN77X12GS
- CSV electronic partsCPR9081
- CSV electronic partsCPR9084
- FISPA780019
- FISPA780083
- FLAMARSNF320X77GM
- Frankberg5481FB0022970
- Frankberg5481FB0022989
- GOOMTMP-0019
- hajus AutoteileSCH982009
- HERTH+BUSS ELPARTS70699434
- HERTH+BUSS ELPARTSAU500010
- HERTH+BUSS ELPARTSRAU500010
- HERTH+BUSS ELPARTSAU500020
- HERTH+BUSS ELPARTSRAU500020
- HOFFER7480083
- HOFFER7480084
- IRONSTAMPSAD2802
- MDRGOM-TMP0019
- MEAT & DORIA80083
- MTR12109716
- Omnicraft2380100
- Omnicraft2380102
- REAL8028121XOE
- RECOFICIALCPR9081
- RECOFICIALCPR9084
- RECOFICIALT1210
- RECOFICIALT2200
- RIDEX2232W0084
- RIDEX2232W0089
- SANDOSSN77X12.1
- SCHRADER3025
- SCHRADER1210
- SCHRADER1210-GO1
- SCHRADER1210-GO1-PP
- SCHRADER2200B-GO1
- SCHRADER2200-GO1
- SCHRADER2200T-GO1
- SCHRADER2200B-GO1-PP
- SCHRADER2210B
- SCHRADER2200-GO1-PP
- SCHRADER2200T-GO1-PP
- SCHRADERMEGA-100 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-201
- SCHRADERMEGA-202
- SCHRADERMEGA-203
- SCHRADERMEGA-204 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-205 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-206 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-207 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-208 (B/T/SI)
- SCHRADERMEGA-209 (B/T/SI)
- SIDAT780019
- SIDAT780083
- SNRTPMS171.01
- StarkSKWS-1400083
- StarkSKWS-1400088
- WE PARTS411510001
- WE PARTS411510010
- WILMINK GROUPWG2099485
- OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (66kW) 6/2018 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (77kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (107kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (81kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (96kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68) (74kW) 6/2015 - 8/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 CNG (68) (81kW) 10/2017 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (107kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (92kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (110kW) 10/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68) (77kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68) (90kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 BiTurbo (110kW) 7/2018 - 2/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (70kW) 10/2015 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (118kW) 11/2015 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (81kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (100kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 Turbo (68) (147kW) 11/2015 - 2/2019
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 1.5 (47) (121kW) 6/2017
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 1.6 Turbo (47) (147kW) 6/2018
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 4x4 (47) (191kW) 6/2017
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi (47) (125kW) 6/2017
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (47) (125kW) 6/2017
- OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 GSi 4x4 (47) (154kW) 1/2018
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (103kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (121kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 CDTi (68) (90kW) 2/2020
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (81kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (100kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 Turbo (68) (147kW) 6/2018
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 4x4 (68) (191kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi (68) (125kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (68) (125kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 GSi 4x4 (68) (154kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (121kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (103kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 CDTi (35) (90kW) 2/2020
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (81kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (100kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 Turbo (35) (147kW) 6/2018
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 4x4 (35) (191kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi (35) (125kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (35) (125kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 GSi 4x4 (35) (154kW) 3/2017
- OPEL INSIGNIA B Sports Tourer Combi Van (Z18) CDTi ECOTEC (100kW) 3/2017