Termostat chladenia CALORSTAT by Vernet TH3310.80
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH3310.80
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Otváracia teplota [°C]:80
- Materiál krytu:Hliník
- BMW11531253248
- BMW11531253249
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Termostat chladenia FEBI BILSTEIN 12187 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Termostat chladenia MAHLE TH 16 80 Na externom sklade | MAHLE |
Termostat chladenia GATES TH01782 Nedostupné | GATES |
Termostat chladenia MOTORAD 260-79 Nedostupné | MOTORAD |
Termostat chladenia VALEO 819904 Nedostupné | VALEO |
- BEHR110280
- BEHR110283
- BorgWarner (Wahler)334480
- CALORSTAT by Vernet3011180
- DELPHITMS1078
- EPS1880063
- ERA350253
- FACET78063
- FIRST LINEFTS13280
- INDELDIS KX 72914057
- KW580063
- METZGER AUTOTEILE4006254
- MOTORAD26080
- MOTORAD26082
- QUINTON HAZELLQTH126K
- SASIC9000084
- TOPRAN500541
- TRIDON86203680
- TRIDONTT260180P
- TRISCAN86203680
- VEMOV20991255
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1500 (59kW) 10/1962 - 7/1966
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1500 (59kW) 9/1963 - 7/1966
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1600 (61kW) 4/1964 - 4/1968
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 (66kW) 8/1963 - 9/1969
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 (66kW) 7/1969 - 9/1971
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (81kW) 10/1963 - 4/1968
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (TISA) (96kW) 10/1963 - 4/1968
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 (74kW) 9/1968 - 7/1972
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 (66kW) 1/1970 - 11/1972
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux (88kW) 1/1966 - 7/1972
- BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii (96kW) 12/1969 - 7/1972
- BMW 1502-2002 (E10) 1502 (55kW) 1/1975 - 7/1977
- BMW 1502-2002 (E10) 1600 Ti (77kW) 9/1967 - 11/1969
- BMW 1502-2002 (E10) 1600/2 (63kW) 12/1967 - 12/1971
- BMW 1502-2002 (E10) 1602 (63kW) 4/1971 - 7/1975
- BMW 1502-2002 (E10) 1802 (66kW) 5/1971 - 7/1975
- BMW 1502-2002 (E10) 2002 (74kW) 2/1968 - 7/1975
- BMW 1502-2002 (E10) 2002 Ti (88kW) 6/1968 - 4/1972
- BMW 1502-2002 (E10) 2002 Tii (96kW) 4/1971 - 6/1975
- BMW 1502-2002 (E10) 2002 Turbo (125kW) 1/1974 - 7/1975
- BMW 1502-2002 Kabriolet (E10) 1600-2 (63kW) 12/1967 - 10/1971
- BMW 1502-2002 Kabriolet (E10) 2002 (74kW) 5/1971 - 7/1975
- BMW 1502-2002 Touring (E6) 1600 (63kW) 5/1971 - 4/1973
- BMW 1502-2002 Touring (E6) 1802 (66kW) 5/1971 - 7/1975
- BMW 1502-2002 Touring (E6) 2002 (74kW) 5/1971 - 7/1975
- BMW 1502-2002 Touring (E6) 2002 Tii (96kW) 1/1971 - 7/1975
- BMW 1600 GT Kupé 1.6 (77kW) 10/1967 - 5/1969
- BMW 2000 Kupé (120) C/CA (74kW) 10/1965 - 6/1970
- BMW 2000 Kupé (120) CS (88kW) 10/1965 - 6/1970
- BMW 3 (E21) 315 (55kW) 3/1981 - 3/1984
- BMW 3 (E21) 316 (66kW) 8/1975 - 8/1980
- BMW 3 (E21) 316 (66kW) 9/1980 - 12/1982
- BMW 3 (E21) 318 (72kW) 8/1975 - 8/1980
- BMW 3 (E21) 318 i (77kW) 11/1979 - 8/1982
- BMW 3 (E21) 320 (80kW) 6/1975 - 7/1979
- BMW 3 (E21) 320 i (81kW) 9/1976 - 12/1979
- BMW 3 (E21) 320 i (92kW) 6/1975 - 8/1982
- BMW 3 (E30) 315 (55kW) 9/1982 - 12/1991
- BMW 3 (E30) 316 (66kW) 9/1983 - 6/1988
- BMW 3 (E30) 316 (Ecotronic) (66kW) 9/1983 - 6/1988
- BMW 3 (E30) 316 i (75kW) 8/1987 - 8/1988
- BMW 3 (E30) 318 i (77kW) 9/1982 - 8/1987
- BMW 3 (E30) 318 i (75kW) 12/1984 - 8/1988
- BMW 3 Kabriolet (E30) 318 Baur TC (66kW) 9/1983 - 6/1988
- BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i Baur TC (77kW) 9/1982 - 6/1990
- BMW 5 (E12) 518 (66kW) 7/1974 - 5/1981
- BMW 5 (E12) 518 i (75kW) 6/1979 - 6/1981
- BMW 5 (E12) 520 (85kW) 6/1972 - 1/1979
- BMW 5 (E12) 520 i (96kW) 8/1972 - 10/1975
- BMW 5 (E12) 520 i (92kW) 3/1972 - 7/1979
- BMW 5 (E28) 518 (66kW) 6/1981 - 9/1984
- BMW 5 (E28) 518 i (75kW) 5/1981 - 12/1987
- BMW 5 (E28) 518 i (77kW) 5/1981 - 12/1987