Termostat chladenia GATES TH371105G1
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:GATES
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH371105G1
- Úžitkové čísla: 741210527
- V ponuke od:06.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesneniami
- Druh pohonu:elektricky riadeny
- Typ veka:s obalom
- Otváracia teplota [°C]:105
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Termostat chladenia DAYCO DT1245H Na externom sklade | DAYCO |
Termostat chladenia FACET 7.8874 Na externom sklade | FACET |
Termostat chladenia FEBI BILSTEIN 46399 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Termostat chladenia MAHLE TM 18 105 Na externom sklade | MAHLE |
Termostat chladenia NRF 725226 Na externom sklade | NRF |
Termostat chladenia HEPU TM1038 Nedostupné | HEPU |
Termostat chladenia MEAT & DORIA 92763 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Termostat chladenia Metalcaucho 03825 Nedostupné | Metalcaucho |
Termostat chladenia SASIC 3306009 Nedostupné | SASIC |
- ASHIKA38-00-0107
- BEHR6.618.01
- BEHR6.618.01.399
- BEHRTM 18 105
- BorgWarner (Wahler)4337.105D
- CALORSTAT by Vernet6873.105J
- CALORSTAT by VernetTH6873.105J
- FAE5323105
- FARE SA9913
- FIRST LINEFTS442.105
- GK701038
- MAHLE6.618.01
- MAHLE6.618.01.399
- METZGER AUTOTEILE4006066
- MOTORAD572-105
- QUINTON HAZELLQTH604K
- TEMB39110-105
- THERMOTECD2B005TT
- TRICLO463247
- TRISCAN8620 229105
- VALEO820930
- BMW 1 (E81) 118 i (100kW) 9/2006 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 118 i (95kW) 9/2006 - 2/2008
- BMW 1 (E81) 120 i (115kW) 3/2007 - 12/2011
- BMW 1 (E87) 118 i (95kW) 7/2004 - 2/2007
- BMW 1 (E87) 118 i (100kW) 10/2006 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 120 i (110kW) 6/2004 - 2/2007
- BMW 1 (E87) 120 i (115kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 Kabriolet (E88) 118 i (100kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 120 i (115kW) 3/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 120 i (115kW) 9/2009 - 10/2013
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 2/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (100kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E90) 318 i (100kW) 9/2007 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 318 i (95kW) 9/2005 - 8/2007
- BMW 3 (E90) 320 i (115kW) 2/2007 - 12/2011
- BMW 3 (E90) 320 i (110kW) 12/2004 - 8/2007
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (100kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (100kW) 12/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 i (115kW) 1/2007 - 8/2013
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (100kW) 12/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E92) 320 i (115kW) 6/2007 - 12/2013
- BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW) 3/2002 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E91) 318 i (95kW) 1/2006 - 8/2007
- BMW 3 Touring (E91) 320 i (110kW) 9/2005 - 6/2012
- BMW 5 (E60) 520 i (115kW) 9/2007 - 2/2010
- BMW X1 (E84) sDrive 18 i (100kW) 3/2010 - 6/2015
- BMW X1 (E84) sDrive 18 i (110kW) 1/2010 - 6/2015
- BMW X3 (E83) 2.0 i (110kW) 7/2005 - 8/2008
- BMW X3 (E83) xDrive 20 i (110kW) 9/2008 - 8/2011
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i (110kW) 3/2005 - 2/2009