Tryska ostrekovača skiel NTY EDS-BM-120
- Kategória: Tryska ostrekovača
- Výrobca:NTY
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:EDS-BM-120
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Strana montáże:predne
- Modelový rok od:2002
- Typ trysky ostrekovača:nevyhrievany
- BMW61667056732
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tryska ostrekovača skiel VDO/CONTINENTAL A2C5301308780 Na externom sklade | VDO/CONTINENTAL |
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 4/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 2/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 9/2001 - 3/2003
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (100kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 5/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 d (150kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 2/2003
- BMW 3 (E46) 330 xd (150kW) 9/2002 - 12/2004
- BMW 3 (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (77kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (100kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 325 ti (141kW) 4/2001 - 12/2004
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (100kW) 12/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Cd (110kW) 2/2005 - 12/2007
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (77kW) 4/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (100kW) 12/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (110kW) 3/2004 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Cd (110kW) 11/2003 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 7/2006
- BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW) 3/2002 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 10/2002 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (150kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (150kW) 8/2002 - 5/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005