vysúżač klimatizácie DENSO DFD10012
- Kategória: Vysúšač
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DFD10012
- Interný kód:DFD10012
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- pre OE-číslo:7M3898191
- Hmotnosż [g]:212
- Hmotnosť brutto [g]:228
- alternatívny výrobok:-
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
vysúżač klimatizácie NISSENS 95319 skladom | NISSENS |
vysúżač klimatizácie MAHLE AD 190 000P Na externom sklade | MAHLE |
vysúżač klimatizácie NRF 33178 Na externom sklade | NRF |
vysúżač klimatizácie DELPHI TSP0175330 Nedostupné | DELPHI |
vysúżač klimatizácie VALEO 509593 Nedostupné | VALEO |
- BEHR HELLA SERVICE351197381
- CTR1211422
- HELLA8FT351197381
- NRF99980
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (66kW) 3/1995 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (85kW) 4/2000 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (96kW) 2/2003 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (110kW) 5/2005 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW) 11/1995 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW) 1/1997 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW) 9/2001 - 5/2006
- FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 (150kW) 4/2000 - 5/2006
- FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost (118kW) 11/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi (85kW) 2/2011 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (92kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (74kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 (107kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost (149kW) 3/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel (107kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (96kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (103kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (100kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (147kW) 11/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 12/2012
- FORD GALAXY II (WA6) 2.3 (118kW) 9/2007 - 6/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI (110kW) 6/2010 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW) 6/2010 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (85kW) 5/2011 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW) 6/2010 - 2/2013
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW) 6/2010 - 5/2011
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (103kW) 5/2011 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI (147kW) 11/2010 - 5/2012
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW) 10/1997 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (96kW) 11/2002 - 11/2008
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (81kW) 8/1996 - 6/2000
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (66kW) 4/1996 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (110kW) 5/2005 - 5/2007
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (85kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion (85kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW) 4/1996 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 (150kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion (150kW) 6/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW) 9/1997 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (96kW) 11/2002 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (85kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (110kW) 6/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW) 9/1996 - 4/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (66kW) 9/1995 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion (85kW) 3/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW) 9/1995 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V (110kW) 9/1995 - 2/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW) 4/2006 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (100kW) 11/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V (150kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion (150kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW) 9/1995 - 4/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW) 11/1996 - 4/2000
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI (110kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (85kW) 5/2011 - 7/2019
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (103kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (125kW) 5/2010 - 1/2013
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (100kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion (103kW) 5/2011 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TFSI (147kW) 12/2010 - 11/2015