Vzduchová prużina podvozku VEMO V20-50-20022
- Kategória: Vzduchová pružina
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V20-50-20022
- Interný kód:V20-50-20022
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:na zadnej naprave obojstranne
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s prislusenstvom
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s konektorom
- Typ prużenia:pre vozidla s pneumatickym pruzenim
- Podvozok:pre vozidla so standardnym podvozkom
- BMW37 12 6 765 602 kit
- BMW6 765 603
- BMW37 12 6 765 603 kit
- BMW37 12 6 765 602
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchová prużina podvozku Arnott A-2755 Na externom sklade | Arnott |
Vzduchová prużina podvozku ASHIKA MA-AS017 Na externom sklade | ASHIKA |
Vzduchová prużina podvozku CORTECO 49430512 Na externom sklade | CORTECO |
Vzduchová prużina podvozku JAPANPARTS MM-AS017 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Vzduchová prużina podvozku MAXGEAR 11-0740 Na externom sklade | MAXGEAR |
Vzduchová prużina podvozku TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.30.048 Na externom sklade | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
Vzduchový vak VEMO V20-50-0022-1 Nedostupné | VEMO |
- AUTEX933057
- BBR Automotive001-10-19651
- BILSTEIN40-288871
- DIPASPORTSSA02755N
- DIPASPORTSSA02755AN
- IPD43-2052
- JAPKOMJAS017
- LYNXAUTOG41024LR
- Magnum TechnologyMZB015MT
- MAPCO40687
- MAPCO40687/2
- Montcada0296320
- PATRONPAS1009
- PEMEBLAJAPMM-AS017
- QUATTRO FRENIQF18D00058
- STELLOX30-00005-SX
- TRISCAN8720 11202
- VEMO20-50-20022
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (120kW) 4/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (110kW) 9/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (130kW) 9/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 i (120kW) 7/2007 - 8/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 i (125kW) 9/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW) 3/2007 - 1/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (130kW) 10/2004 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (120kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (145kW) 3/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive (145kW) 9/2008 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW) 3/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW) 6/2004 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (155kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (155kW) 3/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive (160kW) 9/2008 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 xd (145kW) 9/2007 - 9/2008
- BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW) 7/2005 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (160kW) 3/2004 - 9/2005
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (155kW) 3/2004 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (173kW) 2/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive (173kW) 9/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW) 9/2006 - 3/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (190kW) 9/2004 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive (200kW) 9/2008 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 xd (173kW) 3/2007 - 8/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 xd (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW) 3/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 xi (190kW) 4/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW) 9/2006 - 9/2008
- BMW 5 Touring (E61) 535 d (210kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 535 d (200kW) 9/2004 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 545 i (245kW) 6/2004 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 550 i (270kW) 7/2005 - 12/2010