Zámok zadných výklopných dverí VEMO V10-85-6355
- Kategória: Zámky vonkajšie
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-85-6355
- Interný kód:V10-85-6355
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):311
- Strana montáże:zadny, Zadna kapota vozidla
- Ľavo/Pravostranné riadenie:pre vozidla s volantom vlavo, pre vozidla s volantom vpravo
- SEAT6L6 827 505 A 9B9
- SEAT6L6 827 505 A
- SEAT6L6827505A9B9
- SEAT3B9827505A
- SEAT6L6827505 B41
- SEAT7H0827505A
- SEAT3B9827505CB41
- SEAT3B9827505B
- SEAT6L6827505
- SEAT6L6827505A B41
- SEAT3B9827505C
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zámok zadných výklopných dverí ESEN SKV 16SKV107 Na externom sklade | ESEN SKV |
Zámok zadných výklopných dverí MAXGEAR 28-1031 Na externom sklade | MAXGEAR |
Zámok zadných výklopných dverí TOPRAN 111 252 Na externom sklade | TOPRAN |
Zámok zadných výklopných dverí at autoteile germany at13467 Nedostupné | at autoteile germany |
Zámok zadných výklopných dverí MEAT & DORIA 31808 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- BAPMICBF0113690071
- BLIC6010-01-016449P
- BUGIADBDL15733
- FEBI BILSTEIN199294
- FEBI BILSTEIN199294FE
- FEBI BILSTEINFE199294
- HOFFER3100808
- METZGER AUTOTEILE2310683
- SIDAT610808A2
- VEMO10-85-6355
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (47kW) 2/2002 - 6/2006
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (44kW) 6/2007 - 5/2008
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V (51kW) 5/2006 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (55kW) 2/2002 - 12/2007
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (63kW) 5/2006 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (74kW) 2/2002 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (51kW) 5/2005 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (59kW) 6/2005 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (55kW) 5/2002 - 12/2005
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 (74kW) 2/2003 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V (77kW) 11/2006 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R (132kW) 1/2004 - 2/2008
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR (110kW) 12/2003 - 5/2008
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI (47kW) 2/2002 - 12/2005
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI (74kW) 2/2002 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI (96kW) 2/2002 - 11/2009
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R (118kW) 3/2004 - 2/2008
- SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Joya Racer (112kW) 7/2003 - 6/2004
- SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 (85kW) 4/2002 - 11/2009
- SEAT LEON (1M1) 1.4 16V (55kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.6 (74kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.6 (75kW) 10/2005 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V (77kW) 9/2000 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V (92kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW) 2/2002 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW) 7/2003 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 SDI (50kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI (74kW) 10/2005 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI (110kW) 9/2000 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI (66kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI (81kW) 11/1999 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI (96kW) 5/2003 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro (110kW) 5/2002 - 6/2006
- SEAT LEON (1M1) 2.8 (150kW) 5/2002 - 6/2004
- SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW) 2/2001 - 6/2006
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 (74kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (85kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion (92kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW) 5/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (74kW) 2/2000 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW) 8/1998 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion (85kW) 8/1999 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW) 6/1997 - 8/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 (88kW) 4/2000 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 4motion (88kW) 4/2000 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 (110kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW) 10/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI (110kW) 7/1998 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion (110kW) 12/1998 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (132kW) 9/1997 - 9/1999
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (140kW) 9/1999 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (142kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 4motion (140kW) 9/1999 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW) 6/1997 - 11/2000